معنی پرنده در فال قهوه

پرنده در فال قهوه

به طور کلی می توان دیدن پرنده در فال قهوه را نشانه خوبی دانست. با این حال تفسیر پرنده در فال قهوه، بسته به نوع آن می تواند اندکی متفاوت باشد.
پرندگان در فال قهوه عموما به معنای پیام و یا اخبار خوش هستند.

برای مثال دیدن پرنده در ته فنجان، نویدبخش خبر بسیار خوبی برای شما است. پرنده ها در فال قهوه همچنین به معنای رسیدن به خوش بختی و ثروت هستند. همانطور که گفته شد تعبیر پرنده در فال قهوه به نوع پرنده بستگی دارد اما جای پرنده در فنجان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

به عنوان مثال، طوطی در بالا و میانه فنجان فال قهوه تعبیری ناخوشایند دارند و بدین معناست که برخی دوستانتان در صدد خیانت به شما هستند و باید آنان را ترک کنید. اما دیدن تصویر طوطی در پایین فنجان قهوه معنای کاملا متفاوتی دارد و این معنی را دارد که دوستان شما قابل اتکا و مورد اعتماد هستند.

تعبیر دیدن طاووس در فنجان فال قهوه نیز بسته به مکانش در فنجان متفاوت است، آنگونه که اگر تصویر طاووس در بالای فنجان باشد یعنی زندگی خوب و موفقی دارید و موفقیت های بیشتری نیز پیش روی شما قرار دارند. در حالی که اگر تصویر طاووس در میانه فنجان قهوه باشد یعنی بزودی زندگی کاملا متفاوتی نسبت به زندگی کنونی خود تجربه خواهید کرد.

تعبیر معنی پرنده در فال قهوه

دیدن تصویر حلقه ای که پرندگان آن را شکل داده اند:

اگر مجرد هستید و حلقه ای تشکیل شده توسط پرندگان را در فنجان دیدید یعنی بزودی محبوبتان را خواهید یافت آن هم در زمانی که انتظارش را ندارید.
دیدن این شکل در فال قهوه، برای افراد متاهل بدان معناست که اوقات فوق العاده ای را در کنار معشوقشان می گذرانند و تعهدشان نسبت به یکدیگر، روز به روز عمیق تر می شود. تصویر دو پرنده در حال بوسیدن نیز تعبیری مشابه با آنچه که گفته شد دارد.

برای گرفتن انواع فال تلفنی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
همین حالا تماس بگیرید