معنی ماهی در فال قهوه

معنی ماهی در فال قهوه

مشاهده ی ماهی در فال قهوه، با توجه به اینکه ماهی در آب زیست می کند، عموما در رابطه با تطهیر و درمان است. افتادن ماهی در فال قهوه این معنی را می دهد که شما با استقلال میانه ی خیلی خوبی ندارید و تعیین هدف نیز تا حدودی برایتان مشکل است. دیدن چند ماهی نیز در فال قهوه نشانگر اتفاقی نویدبخش است.

همچنین نماد ماهی در فنجان فال قهوه به مفهوم موفقیت در آینده ی شغلی، پول، خوشبختی و سلامتی می باشد که با توجه به اندازه ی ماهی و جهت آن، مقدار هر کدام از موارد مذکور مشخص می گردد. اگر در انتظار فرزندی به سر می برید، افتادن ماهی در فنجان قهوه، می تواند حاکی از بارداری شما باشد.

اگر ماهی در بالای فنجان فال قهوه دیده شود، بدان معناست که شما آمادگی روبه رویی با هر موقعیتی در زندگی تان را دارید و قادر هستید که خود را با آن شرایط وفق دهید.

اگر شکل ماهی در وسط فنجان بیفتد، این گونه تفسیر می شود که شما چند روزی را در پی درک شرایط سختی خواهید گذراند و اینکه احتمال دارد پس از گذشت زمان، به موقعیت دشوار خود آگاه شوید.

تصویر ماهی در لبه ی فنجان، معمولا از بیماری خفیفی خبر می دهد. همان طور که گفته شد این بیماری کم اهمیت بوده و به زودی سلامتی، حاصل خواهد شد.

معنی و تفسیر ماهی در فال قهوه

نماد ماهی مایل و کج در فال قهوه، حکایت از آن دارد که در آینده ای نه چندان دور، روحیه ی خلاق شما شکوفا خواهد شد که این مسئله به شما کمک خواهد کرد تا آینده ی شغلی خود را بشناسید و از موقعیت های گوناگون بهره ی کامل ببرید.

اگر نقش ماهی در پایین فنجان فال باشد، این تعبیر را دارد که شما مدت زمانی نسبتا طولانی مجبور به صبر هستید تا مسیر شغلی و اوضاع کسب و کار شما دوباره مساعد گردد. با اینکه امکان دارد اکنون وضعیت مناسبی نداشته باشید، اما باید با اراده و پشتکار به جلو حرکت کنید تا بتوانید موانع را از سر راه برداشته و پیش بروید. ایمان داشته باشید که آینده رویی خوش به شما نشان خواهد داد.

مشاهده ی ماهی به طور پراکنده در فنجان فال قهوه، نشان دهنده ی این نکته است که شما شوق و ذوق بسیاری برای غلبه و رویارویی با مشکلات و موانع دارید، در حالی که آمادگی گذر از این مرز را نداشته و هنوز نمی توانید شجاعت این کار را در خود ببینید.

به طور کلی دیدن نماد ماهی در فال قهوه نشانه ای مثبت محسوب می شود. در حقیقت این شکل بیان می کند که تا وقتی ما انسان ها مرزهای خود را گسترش دهیم، قادر خواهیم بود تا بر سخت ترین موانع غلبه کنیم.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
همین حالا تماس بگیرید