فال چای
چای فال

برای گرفتن فال چای و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

مراحل انجام فال چای بدین شرح است. ابتدا یک فنجان چای آماده کنید، سپس آن را بنوشید، یک قاشق چای خوری در فنجان قرار داده و فنجان را بر خلاف جهت عقربه ی ساعت، در دست چپ خود بچرخانید. فنجان را وارونه کرده و مدتی صبر کنید. فنجان را به سمت راست برگردانید و با دقت به الگو و اشکال برگ های چای نگاه کنید.

آماده سازی فال چای

اولین نکته برای گرفتن فال چای تنظیم و آماده کردن محیط است. برای انجام این فال، یک عدد فنجان چای دسته دار همراه با نعلبکی حاضر کنید. رنگ فنجان بهتر است سفید باشد، چراکه با پس زمینه ی سفید، اشکال و نمادها راحت تر تشخیص داده می شوند. محیط اطراف خود را خلوت و تمیز کنید و یک پارچه ی تمیز روی میزی که فال چای اجرا خواهد شد، پهن کنید.

به خاطر داشته باشید که نباید داخل چای، شیر، لیمو و یا شکر اضافه کنید. این کار می تواند در طالع بینی چای اختلال ایجاد کند.

آیین فال چای

چای را بنوشید، تا وقتی که تنها چند قاشق چای خوری و برگ های چای باقی مانده باشد. اگر شما متقاضی فال هستید، در دل خود نیت کرده، خواستار هدایت شوید و سوال مورد نظر خود را در ذهن بیاورید.

دسته ی فنجان را در دست چپ خود، در حالی که لبه ی فنجان رو به بالا است، نگه دارید. به آرامی فنجان را بر خلاف جهت عقربه ی ساعت بچرخانید، طوری که محتویات داخل فنجان هم بخورند. این کار باعث می شود که مقداری از برگ های چای به دیواره ها و یا ته فنجان بچسبند.

اکنون متقاضی فال باید ذهنش را آزاد کند و درحالی که فنجان را در دست نگه داشته و بر سوال خود متمرکز است. فنجان می تواند به سه قسمت تقسیم شود. لبه، دیواره و کف. لبه ی فنجان زمان حال را مشخص می کند، دیواره به اتفاقات آینده ی نزدیک و نه چندان دور اشاره دارد، و کف فنجان بیانگر اتفاقات آینده ی دور می باشد. لازم به ذکر است که اشکالی که نزدیک به دسته ی فنجان قرار می گیرند، شانس بیشتری برای تحقق دارند.

فال چای تلفنی

پیش بینی آینده

فالگیر فنجان را از متقاضی فال می گیرد، سپس با دقت به برگ های چای می نگرد و اشکال آن ها را بررسی می کند. در نگاه اول به نظر می رسد که برگ های چای هیچ شکل خاص و معناداری ندارند، اما آرام آرام همان طور که به طور دقیق مشغول بررسی آن ها هستید، متوجه می شوید که برگ های چای خطوط، نقاط، و اشکال دیگری را تشکیل داده اند.

فنجان را بچرخانید و نمادها و جاهایی که برگ ها قرار گرفته اند را خوب به خاطر بسپارید. در حالی که از زوایای مختلف به داخل فنجان نگاه می کنید، به تدریج نشانه ها واضح تر خواهند شد و می توانید بین اشکال با نمادها شباهت هایی دیده و آن ها را به هم ربط دهید.

سعی کنید موقعیت مکانی برگ ها چای را مشخص کنید. آیا به لبه ی فنجان نزدیک تر اند؟ یا به کف فنجان؟

پیش بینی آینده بر اساس معنای نمادها با توجه به مکان قرارگیری آن ها و همچنین اشکال اطراف آن ها انجام می شود. برای مثال، نشانه های شوم می توانند توسط نمادهای مثبت و قوی تر خنثی شوند. از سوی دیگر، یک شکل بد یمن می تواند تاثیر یک علامت منفی دیگر را تشدید کند.

یادگیری دیدن نمادها

یکی از مستلزمات فال چای، یادگیری دیدن سمبل ها و نمادها است که تنها با تمرین و تکرار محقق می شود. به طور مثال تشخیص اشکالی مانند گربه، درخت، حروف، اعداد، پرندگان و غیره، نیاز به تمرین بسیار و استفاده از قوه ی تخیل دارد.

همان طور که تمرین را ادامه دهید، تنها با بینش درونی خود و بدون استفاده از تصمیم گیری آگاهانه، شروع به دیدن این نمادها می کنید.

برخی اشکال ممکن است بزرگ تر از سایر نشانه ها باشند. این نکته بدان معناست که آن نمادها مهم تر هستند و تاثیرگذاری بیشتری دارند. به عنوان مثال یک دایره ی بزرگ، به معنی ثروت باد آورده بسیار زیاد و ناگهانی می باشد، اما یک دایره ی کوچک تر حاکی از ثروت کمتر است.

نکاتی برای گرفتن فال چای

نکاتی برای گرفتن فال چای

  •  پیش بینی های خود را با در نظر گرفتن نمادهای بزرگ تر شروع کرده و سپس به اشکال کوچک تر برسید. این بدین معناست که ابتدا اتفاقاتی را پیش بینی کنید، که احتمال دارد زودتر اتفاق بیفتند.
  • دقت کنید که آیا برگ های چای در همه ی نقاط فنجان پخش شده اند، یا اینکه فقط در بخش های به خصوصی قرار گرفته اند. این به شما کمک می کند که متوجه شوید وقایع فقط در یک خط زمان اتفاق می افتند یا خیر.
  • سعی نکنید در تفسیر خیلی عجول باشید، هنگام بررسی اشکال و نمادها، موضوعات دیگر را نیز پیش بکشید، فنجان را مدتی کنار بگذارید، در مورد چیز دیگری بحث کنید، سپس فنجان را بردارید و دوباره به نشانه ها نگاه کنید. این می تواند کمک کند که ذهن شما تمرکز و سپس تأمل کند.

خوشبختانه فال تلفنی چای نیز قابل اجرا است و این نوع از طالب بینی، به صورت غیر حضوری هم ممکن می باشد.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
همین حالا تماس بگیرید