فال شمع تلفنی

فال شمع


برای گرفتن فال شمع تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

فال با شمع ، نوعی ساده و آسان از آتش بینی به شمار می آید. در تمامی انواع مختلف فال شمع ، سه عدد شمع ، کبریت ، سطحی صاف و ثابت برای روشن کردن شمع ها بر روی آن، و تمرکز قوی ذهن مورد نیاز است. بهتر است شمع هایی را انتخاب کنید که تنها برای هدف طالع بینی از آن ها استفاده کنید. برای گرفتن فال شمع می توانید یک عدد شمع نیز داشته باشید ، اما سه شمع بهتر و دقیق تر عمل خواهد کرد.

برای گرفتن فال شمع اصولی و ایده آل ، مطلوب است که شمع ها را در جایی قرار دهید که وسایل اضافی در آن جا نباشد. مطمئن شوید که در فاصله ی مناسبی از شمع ها نشسته اید تا نفستان به شعله ها نرسد. رعایت تمامی این اصول و قوانین حائز اهمیت هستند، چرا که طرز حرکت شعله ها ، همه چیز در فال شمع است.

در صورت عدم رعایت و انجام این موارد، شمع ها پاسخی نامفهوم و شک برانگیز به شما خواهند داد و نتیجه ی فالتان شفاف نخواهد بود.

در فال گیری و طالع بینی ، شمع ها با رنگ های مختلف، دارای نماد و قدرت های متفاوتی نیز می باشند. درست مانند فال تاروت، حتی طرز سوسو زدن شعله ها هم ممکن است با توجه به کسی که فال شمع تان را انجام می دهد ، مفهوم خاصی داشته باشد. هر معنی که به رنگ شمع ها و شکل شعله ها نسبت دهید ، کائنات زبان خودتان را استفاده می کند تا با شما صحبت کند.

برای گرفتن فال شمع تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

معنی انواع اشکال شعله ها

همانطور که در بالا اشاره شد، هر یک از اشکال مختلف شعله ها حاکی از معنا و مفهوم خاصی می باشد. اشکال شعله ها در فال شمع شامل شعله ی قوی، شعله ی ضعیف، شعله ی جهشی، شعله ی صدا دار، شعله ی لرزان و … است.

تعبیر فال با شمع

شعله ی قوی:

به این معناست که انرژی های شما افزایش یافته اند و قدرت زیادی پشت فال تان وجود دارد. شعله ی قوی اشاره به این نکته دارد که همه ی قدرت و انرژی شما متمرکز بر ظاهرتان است. این نشانه ی خوبی است.
اگر شمع مورد استفاده به شکل یک پیکر و دارای شعله ی قوی باشد ، نماد فردی است و این فرد هر کسی که هست، یا عصبانی است، یا تسخیرگر است، و یا در حال اعمال سلطه بر شخص دیگری است.

شعله ی ضعیف:

اشاره به این دارد که افسون و فالی که قصد انجامش را دارید با یک نیروی مخالف و قوی مواجه شده و نشانه ای است که شاید نیاز باشد دوباره فال بگیرید و افسون را مجددا تغییر دهید تا بر این نیروی مخالف چیره شوید. در شمع به شکل فیگور، شعله ی ضعیف احتمالا به این معناست که آن شخص در حال شکست در نبرد و یا جدالی است.

برای گرفتن فال شمع تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

شعله ی جهشی:

شعله ی جهشی نمایان گر احساسات قوی است. همچنین ممکن است نیروی مقاومی در برابرتان حضور داشته باشد. شاید بهتر باشد که در این حالت ذهنتان را آزاد و قبل از ادامه دادن دوباره تمرکز کنید. علاوه بر این شعله ی جهشی می تواند نماد انفجاری از احساسات باشد. اگر دو شمع به شکل فیگور در حال استفاده باشند ، به این معناست که بحثی داغ و جدالی پر انرژی بین شما اتفاق خواهد افتاد.

شعله ی پر سر و صدا:

شعله ی صدا دار به گفت و گو اشاره دارد. ممکن است به این معنی باشد که روحی سعی در فرستادن پیغامی برای شما است و یا می خواهد با شما ارتباط بر قرار کند. بدیهی است به هر میزان که شعله بیشتر صدا دهد ، این ارتباط اضطراری تر می شود.

شعله ای که چیزی را در آتش خود می سوزاند:

در این شرایط ممکن است فردی از روی بد خواهی در حال استفاده از طلسم بر علیه شما باشد.

شعله ای که پیوسته و بی وقفه می سوزد:

به این معنا است که نیت شما به احتمال زیاد درست است و به حقیقت می پیوندد.

شعله ای که سریع می سوزد:

این مفهوم را دارد که نتیجه ی نیت خود را سریع خواهید گرفت.

شعله ی لرزان:

اگر باد و نسیمی در اتاق وجود نداشته و آتش به صورت طبیعی لرزان باشد ، بدین معنی است که روحی در نزدیکی شما حضور دارد. اگر شمع مورد استفاده از دست شمع های مخصوص عبادت باشد ، به معنای آن است که توانسته اید با معبود خود ارتباط بر قرار کنید.

برای گرفتن فال شمع تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

شعله ای که با فوت کردن خاموش نمی شود:

اگر شمع را فوت کردید و شعله خاموش نشد ، می تواند این تفسیر را داشته باشد که روحی هنوز گفت و گوی خود را با شما به اتمام نرسانده است و صحبتش همچنان ادامه دارد. می تواند این معنی را نیز بدهد که شما هنوز نیت خود را کامل نکرده اید. حضور معنوی باید باید کارش را تا انتها پیش ببرد و شما نباید آن را قطع کنید.

شعله ای که ناگهان خاموش می شود:

بدین معناست که ارواح قادر نیستند به شما کمکی کنند و یاری تان دهند و پاسخی که در جست و جوی آن به سر می برید ، از قبل برایتان مقدر شده است.

معنی انواع اشکال دود:

تفسیر انواع فال شمع

دود سیاه:

این مفهوم را می رساند که مانعی در برابر انرژی و طلسم شما وجود دارد، و انرژی منفی دارد به سمت شما فرستاده می شود که ممکن است به شکل نفرین، و یا جادو باشد. احتمال دارد که در آینده ی نزدیک با چالش های سخت و مسیری های دشواری مواجه شوید.

دودی که به سمت شما حرکت کند:

یعنی به احتمال زیاد به درخواست شما پاسخ داده خواهد شد، یا اینکه فال تان خوب آمده است و به سرعت به جواب می رسید.

دودی که از شما دور شود:

باید برای رسیدن نیت خود و گرفتن جواب بیشتر تلاش کنید.

برای گرفتن فال شمع تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

جهتی که دود حرکت کند:

شرق: نیرویی قدرتمند در حال یاری رسانی به شماست.
شمال: شما برای شروع تشریفات و دریافت پاسخ آماده هستید.
جنوب: فال تان خوب آمده است.
غرب: نیرویی دخیل و قوی از بیرون در مسیر شماست.

خوشبختانه فال تلفنی با شمع نیز قابل اجرا است و این نوع از طالب بینی با آتش، به صورت غیر حضوری هم ممکن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
همین حالا تماس بگیرید