فال تاروت سه کارتی

فال تاروت سه کارتی

فال تاروت سه کارتی یکی از قدیمی ترین انواع فال تاروت و به طور کلی طالع بینی می باشد، که از دیرباز تا کنون، طرفداران زیادی داشته است. طبق گفته ی پیش گویان در طول تاریخ، فال تاروت سه کارتی در بین انواع فال، تا به امروز از مورد اطمینان ترین طالع بینی ها محسوب می شود. این نوع طالع بینی حتی به صورت فال تاروت تلفنی نیز قابل انجام است.
در فال تاروت سه کارتی هر یک از سه کارت، دارای مفاهیم متفاوت و منحصر به فرد می باشند که در ادامه به توضیح و تفسیر معانی آن ها خواهیم پرداخت.

کارت اول: گذشته

در ظاهر مفهوم گذشته، مفهومی بدیهی است، اما اغلب ظرافت ها و نکاتی ریز در این امر وجود دارد. اگرچه کارت اول در فال تاروت سه کارتی می تواند درباره ی گذشته ی متقاضی فال باشد، اما همچنین می تواند شامل حوادث و یا احساسات افراد دیگر باشد، که بر وضعیت فعلی او تأثیر گذاشته است.
آیا لزوماً به معنای اتفاقاتی است که مدت ها پیش و در گذشته ی دور رخ داده است؟ بله امکان دارد. حتی می تواند اتفاقی باشد که همین چند روز پیش روی داده است.

گرفتن فال تاروت سه کارتی

در میان کارت های تاروت، مفهوم گذشته با کارت هرمیت، که در فال تاروت کبیر، کارت نهم است نشان داده می شود. هرگاه کارت هرمیت در فال تاروت سه کارتی پدیدار شد، بدانید که شانسی برای کسب معرفت از عالم معنوی را دارید.
هرمیت به ما یادآوری می کند که می توان به اهداف دست پیدا کرد، اما این مسیر، همیشه ساده و هموار نیست. شاید شخص مورد نظر در سفر خود مجبور به مبارزه با سختی ها شده باشد.

چرا گذشته در طالع بینی اهمیت دارد؟‌ این مسئله به این علت حائز اهمیت است که گذشته شما، هم هویت کنونی تان را می سازد، و هم شخصیت آینده ی شما را شکل می دهد.
با اینکه گذشته لزوما تاثیرات منفی بر زندگی ندارد، چراکه گذشته می تواند همیشه بد نباشد، مهم است که بدانید روزهای گذشته همیشه بر شما و سبک زندگی تان تاثیر می گذارد.

برای گرفتن فال تاروت تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

کارت دوم: حال

دومین کارت، که در واقع همان کارت وسط است، نماد حال است. اتفاقاتی که در حال حاضر در اطراف شما رخ می دهند. از آنجا که فال تاروت سه کارتی تنها شامل سه کارت است، چیزهای زیادی را می توان در این سه کارت خواند که به طور معمول ممکن است در چندین خوانده شوند.
در تصویر کارت دوم، پنج عدد عصای معکوس را مشاهده می کنیم. این شکل نشان می دهد که در حال حاضر اختلافاتی در زندگی تان وجود دارد که حل تمامی آن ها زمان بر خواهد بود.

نحوه انجام فال تاروت سه کارتی

کارت سوم: آینده

آخرین کارت ما نشان دهنده ی نتیجه نهایی است. این کارت می تواند بسته به موقعیتی که شخص با آن روبه رو است، به معنای یک هدف بلند مدت و یا راه حلی فوری باشد. تصویر کارت سوم ما در فال تاروت سه کارتی، شامل ده فنجان است که بیانگر رشد و شکوفایی روابطی طولانی مدت در آینده است. در برخی موارد، این رشد به معنی شروعی تازه در خانه ی شما است که می تواند به صورت یک خانه جدید، و یا هر نوع تغیییر دیگری ظاهر شود.

شکلی که بر روی این کارت دیده می شود، یک زوج خوشبخت در کنار فرزندان شان را به تصویر می کشد، که در حالی که فنجانی از رنگین کمان از بالای سرشان آویزان است، به خانه ی خود نگاه می کنند. در اینجا همه چیز درباره ی سعادتمندی، تحقق رویاها و شادی طولانی مدت است.

نتیجه گیری

با این که کارت آینده در فال تاروت سه کارتی به طور قطع آن چیزی نیست که در آینده اتفاق خواهد افتاد، اما اگر کارتی را دیدید که نسبت به تفسیر آن احساس خوبی نداشتید، همین حالا رویه ی کنونی و سبک زندگی تان را تغییر دهید، تا بتوانید در دراز مدت، به نتیجه ی مورد نظر خود برسید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
همین حالا تماس بگیرید