فال تاروت تک کارتی

فال تاروت تک کارتی

فال تاروت تک کارتی ابزاری است که می توانید مرتبا از آن استفاده کنید، چه بسا که بسیاری از مردم به طور روزانه، در روزهای خاصی از هفته و ماه، و یا در مناسب های ویژه مانند تولد، این نوع از طالع بینی را انجام می دهند.

از فال تاروت تلفنی تک کارتی به عنوان یک مراقبه کوچک استفاده کنید تا در تمرکز بر آنچه در طول روز شما را احاطه کرده است کمک تان کند. با درک عمیق تری از وضعیت روحی و روانی خود ، قادر خواهید بود در شرایط فعلی تان انتخاب های معتبر و قدرتمندتری داشته باشید.

مزایای فال تاروت تک کارتی:

۱- با کارت آشنا می شوید

یکی از نکات مثبت فال تاروت تک کارتی این است که در ابتدای فالگیری، می توانید با انواع کارت ها آشنا شوید; به طور مثال می توانید روزانه یک کارت بکشید و درباره ی آن یادداشت برداری کنید. واضح است که با گذشت زمان معنی هر یک از کارت ها را یاد خواهید گرفت.

۲- می توانید عمیق تر روی هر کارت تمرکز کنید

هر کدام از کارت های تاروت سرشار از معانی نمادین بسیار قوی و ریزه کاری های مهمی می باشد. کشیدن یک کارت می تواند به شما کمک کند تا بر روی تمام انرژی های پیچیده ای را که در هر یک از کارت ها وجود دارد، متمرکز شوید. این تمرکز به تعمیق دانش شما در مورد کارت کمک می کند و می تواند نحوه نشان دادن مضامین آن کارت در زندگی شما را از طریق روش هایی که ممکن است در ابتدا فکرش را نکرده باشید، برجسته کند.

فال تاروت تلفنی تک کارتی

۳- سریع و راحت است

بدیهی است که فال تاروت تک کارتی، طالع بینی را سریع تر و آسان تر می کند. اگر یک سوال ساده دارید که می خواهید به آن پاسخ دهید یا قصد دارید از راهنمایی های کلی برای روزهای آتی استفاده کنید، ممکن است یک کارت تمام آنچه باشد که شما نیاز دارید.

چگونه فال تاروت تک کارتی بگیریم؟

۱- ذهن خود را آزاد و نیت خود را تعیین کنید

قبل از شروع فال، وضعیت بدن خود را تنظیم کنید؛ می توانید این کار را یا از طریق تمرین های تنفسی، مراقبه و یا از طریق روش های دیگر انجام دهید. همچنین می توانید هر راهنمای معنوی از قبیل فرشته، الهه، و یا هر نیرویی که به دنبال درخواست هدایت از آن می باشید، فرا بخوانید.

۲- سوال خود را آماده و کارت خود را انتخاب کنید

همچنان که سوال تان را در ذهن مرور می کنید، کارت ها را به هم ریخته و بر بزنید. سپس یک کارت را انتخاب کرده و آن را رو کنید. سپس آن کارت را بر روی سطحی صاف قرار دهید. اگر از کارتی که دریافت کرده اید راضی نیستید، نمی توانید آن را عوض کنید. آن کارت بنا به دلایلی برای شما آمده است. پس به آن اعتماد کنید، با اینکه شاید در آن زمان حکمتش را ندانید.

همانطور که به کارت و تصاویر آن نگاه می کنید، بدون تفکر بیش از حد، افکار خود را یادداشت کنید. در مرحله ی بعد با در نظر گرفتن نحوه ارتباط آن تصاویر با سوال خود، بگذارید صدای درونی شما پیشگام شود. سعی کنید تفاسیر خودتان را به کارت ربط دهید.

تاروت تک کارتی

چه سوالی از کارت خود بپرسیم؟

اگر قصد دارید فال تاروت تک کارتی بگیرید اما نمی دانید چه نیتی در ذهن دارید، از کجا باید شروع کنید، و یا مطمئن نیستید که چه سوالی باید بپرسید، در اینجا تعدادی سوال ساده اما پر مفهوم برایتان آورده ایم، تا آن ها را در نظر داشته باشید.

  • امروز چه باید بدانم؟
  • کارتی برای روز، هفته، ماه، سال پیش رو
  • پیغامی از شهود
  • امروز در چه مکانی می توانم خدمت کنم؟
  • کدام قسمت از من به پذیرش و عشق بیشتری نیاز دارد؟
  • امروز چه نیرویی را می توانم فرابخوانم

نتیجه گیری:

برخی روزها ممکن است بخواهید یک فال تمام عیار و طولانی داشته باشید. در بعضی روزهای دیگر شاید به دنبال یک طالع بینی ساده تر و همچنین سریع تر باشید؛ و در این مواقع فال تاروت تک کارتی بهترین راه حل است. علاوه بر این، گرفتن این فال به شما کمک می کند تا کارت های تاروت را بهتر بشناسید و سمبل ها و معانی آن ها را عمیق تر درک کنید.

دفعه دیگر که یک سوال در مورد زندگی یا شرایط فعلی خود داشتید، بروید و از کارت ها بپرسید؛ ممکن از اینکه چقدر اطلاعات می توانید از تنها یک کارت به دست آورید، متعجب شوید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
همین حالا تماس بگیرید