فال تاروت تلفنی

فال تاروت تلفنی


برای گرفتن فال تاروت تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

فال تاروت ترفند ها و حرفه هایی دارد که میتواند به صورت فال تلفنی (غیر حضوری) نیز انجام شود. فال تاروت یا درواقع خواندن کارت های تاروت ، تمرینی است برای رسیدن به بینش و بصیرتی درباره گذشته، حال و یا آینده، که ابتدا به شکل پرسش ها، سپس اشکال و تفسیر ادا می شود.

یک دست استاندارد تاروت شامل ۷۸ کارت می شود که می توان آن ها را به دو دسته فال تاروت کبیر دارای ۲۲ کارت، و فال تاروت صغیر دارای ۵۶ کارت، تقسیم کرد.

فال تاروت به وسیله یک ابزار فال بینی به نام کارت تاروت، راهی برای پاسخ دادن به سوالات انسان ها و یا مشاوره به آن ها در مورد نگرانی هایشان است.

در ابتدا کارت های تاروت صرفا برای بازی استفاده می شدند. اما امروزه طالع بینی در بسیاری از کشورها مورد توجه قرار گرفته و هزاران طالع بین در سراسر جهان مشغول به کار هستند. همچنین دیدگاه جدیدی نیز درباره ی فال تاروت در حال شکل گیری است و با گذشت زمان افراد بیشتری مایل به استفاده از کارت های تاروت می باشند.

کارت های تاروت درواقع به عنوان ابزاری از خرد درونی و راهنما به کار می روند. خواندن کارت های تاروت با توجه به راه و مسیر شخص در همان زمان فال گیری، تصویر ذهنی از اتفاقات گذشته، حال و آینده به او ارائه می دهد.

اگرچه خواندن کارت های تاروت ممکن است برای برخی افراد به صورت ذاتی باشد، اما مثل هر چیز دیگری، تمرین در این زمینه نیز منجر به کسب مهارت می گردد.

فالگیری با تاروت تلفنی

فال تاروت تلفنی و آنلاین امروزه در بین جوامع بسیار محبوب شده است.

در شرایط دشوار زندگی که مملو از تردیدها و چالش است، فال تاروت تلفنی می تواند راه حل فوق العاده ای باشد تا پاسخ های مفیدی در رابطه با عشق، اوضاع مالی، سلامتی و … بیابیم و در نتیجه تعادل درونی مان را باری دیگر به دست آوریم و آینده را شفاف تر تجسم کنیم.

برای گرفتن فال تاروت تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

تاریخچه فال تاروت

نظریه های بسیار زیاد و خوبی درباره ی خاستگاه فال تاروت وجود دارد که برخی از آن ها بر اساس اطلاعات دقیق تاریخی می باشند. نزدیک ترین تئوری به واقعیت به ما نشان می دهد که منشا فال تاروت به ایتالیا و فرانسه بر می گردد؛ در قرن چهاردهم که انواع بازی ها با ورق رونق گرفت.

کارت های تاروت از کارت های مشابهی الهام گرفته شده بودند که در گذشته تاجران جوامع اسلامی به انگلیس برده بودند.

کارت ها شامل چهار خال می شدند. دقیقا همانند کارت های امروزی. عصا، سکه، فنجان و شمشیر.

فالگیری با تاروت تلفنی

در نهایت طبقه ی ممتاز جامعه که این بازی را انجام می دادند، خواهان گسترش تاروت شدند.
دوک میلان، هنرمند مورد علاقه اش را به استخدام خود در آورد تا یک دست کارت تاروت شخصی برای او طراحی کند، که در حال خاضر نیز موجود و در معرض نمایش می باشد.

بسیاری از اشراف هم از نمونه کارت های او الگو گرفتند و هنرمندانی را به خدمت گرفتند تا بر اساس سلیقه ی آنان کارت های تاروت طراحی کنند.

به نظر می رسد که فال گرفتن با کارت های تاروت از اواخر قرن ۱۶ و اوایل قرن ۱۷ میلادی محبوب شد. هر چند که در آن زمان فال تاروت بسیار ساده تر از شیوه ی امروزه انجام می گرفت.

با این حال در قرن ۱۸ ، مردم شروع به اختصاص دادن معانی خاص به هر یک از کارت های تاروت کردند و پیشنهادهایی درباره ی استفاده از معانی کارت ها با اهداف طالع بینی ارائه دادند.

برای گرفتن فال تاروت تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

انواع فال تاروت

فال تاروت عشق

فال تاروت عشق ارتباط طرفین را در رابطه می سنجد. اینکه زوجین به چه میزان قوی و با یکدیگر خوشحال هستند.
با این فال تاروت شش کارتی میتوانید پیوند احساسی، فیزیکی، ذهنی و روحی تان را با شریک خود بسنجید.

فال تاروت عشق، شش کارت مخصوص خود را دارد که حاکی از موارد زیر هستند:

  • کارت اول بیانگر این است که شما در حال حاضر چه احساسی نسبت به رابطه، رویکرد و دیدگاه خود دارید.
  • کارت دوم نشانگر احساسات شریکتان به شماست. اینکه رفتار او نسبت به شما چگونه است و انتظاراتش در رابطه چیست.
  • کارت سوم  مشخص می کند که خصوصیات اخلاقی مشترک هر دو طرف چیست.
  • کارت چهارم استحکام و دوام رابطه را نمایان می کند.
  • کارت پنجم نشان دهنده ی نقطه ضعف رابطه است.
  • کارت ششم و آخر، کارت عشق حقیقی است. این کارت مشخص می کند که آیا رابطه موفق خواهد بود یا خیر.

فال تاروت کبیر

کارت های تاروت کبیر که شامل ۲۲ عدد کارت می شوند، نمایانگر مسیری است به سوی خودآگاهی معنوی و مراحل مختلفی را به تصویر می کشند که در جست و جوی درک و معنی بالاتری است.

این کارت ها، نیروها و انرژی های جهانی که تاثیر طولانی مدتی بر زندگی انسان دارند را برجسته می کنند. از این رو فال تاروت کبیر بیانگر درس های زندگی پر معنایی است و بینش عمیقی از ناخودآگاه جمعی ارائه می کند.

برای گرفتن فال تاروت تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

فال تاروت صغیر

فال تاروت صغیر مشخص می کند که در زندگی روتین شما چه اتفاقاتی خواهد افتاد. پیروزی های کوچک، کشمکش ها، برخورد ها و افکاری که هر روز با آنها مواجه می شوید. فال تاروت صغیر می تواند بینشی نسبت به شرایط گذشته ایجاد نماید و کمک کند اکنون تصمیماتی بگیرید که بر روی آینده تان تاثیرگذار باشد.

گرفتن فال تاروت تلفنی

فال تاروت کائنات

امروزه فال تاروت کائنات یکی از پر طرفدارترین انواع فال محسوب می شود. فال تاروت کائنات که با شش کارت تاروت کبیر انجام می شود، تمرکز اصلی اش بر روی احساسات درونی شما نسبت به خودتان و خواسته هایتان است. اینکه چه ترس هایی دارید و چه اتفاقاتی در انتظار شماست و در نهایت اینکه نتیجه ی نیت شما چه خواهد بود.

فال تاروت بله – خیر

فال تاروت بله – خیر، فواید و زیان های یک موقعیت را آشکار می کند و یک جواب بله یا خیر به پرسش شما می دهد. ترازوی نمادین کارت های تاروت به شما کمک می کند تا تمام مزایا و معایب یک شرایط را بسنجید و به نتیجه برسید.

کفه های ی ترازو کجا می ایستند؟ پاسخ پرسش شما مثبت خواهد شد یا منفی؟
با فال تاروت بله – خیر بالاخره فرصتی پیدا می کنید تا با تجربه ی یک فال خاص، جواب سوالات خود را بیابید.

برای گرفتن فال تاروت تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

فال تاروت مصری

فال تاروت مصری شما را به سفر در زمان دعوت می کند، جایی که با ترسیم رازهای مصر باستان، آینده معنا و مفهوم می گیرد.

این فال شما را به قلب باورهای مصر باستان و نمادگرایی قوی دنیای اسرارآمیزش می برد. در این طالع بینی به بینشی نسبت به پرسش های شخصی خود می رسید که شما را وا می دارد درباره اهدافتان تجدید نظر کنید و درک بهتری از عمق مسیر زندگی تان پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
همین حالا تماس بگیرید