طاووس در فال قهوه

طاووس در فال قهوه

در تفسیر نماد طاووس، به برخی از نیک ترین صفات و خصوصیات اشاره شده است. طاووس نمادی از صداقت و زیبایی است که هنگام نشان دادن خود واقعی مان نمایان می گردد. در تاریخ، افسانه ها و اساطیر باستان، طاووس مظهر اشرافیت، قداست، هدایت، محافظت و هوشیاری تلقی شده است.طاووس می تواند در مسیر معنوی تان به شما کمک کند و روح تازه ای در راه ایمان شما بدمد.

سمبل طاووس همچنین می تواند به این معنی باشد که در آینده ای نه چندان دور، سطح عزت نفس شما به طرز قابل توجهی بالا می رود و قادر خواهید بود که از توانایی های تان به طور کامل استفاده کرده و به استعدادهایتان ایمان پیدا کنید و دیری نخواهد گذشت که شما هم همچون طاووس با سری بالا و سینه ای ستبر، گام خواهید برداشت.

برای گرفتن فال قهوه تلفنی و تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

نماد طاووس به طور کلی نشان دهنده ی شانس و خوشبختی است. بنابراین اگر در فنجان فال قهوه ی خود یک طاووس مشاهده کردید ، به این معنی است که شما از زندگی راضی هستید و بخت خوب شما را احاطه کرده است. در این مسیر پر از اقبال نیک، موفقیت هدف دوری نیست و باعث پیشرفت و رشد بیشتر شما خواهد شد.

طاووس در بالای فنجان فال قهوه:

اگر شکل طاووس در بالای فنجان فال قهوه بیفتد، این معنی را دارد که در زمینه هایی که انتظارش را ندارید موفقیت کسب می کنید و به رشد جدیدی در زندگی خود دست پیدا خواهید کرد.

معنی طاووس در فال قهوه
بهتر است که دست آورده های تان را در اختیار دیگران نیز بگذارید و با آن ها شریک شوید، تا آن ها در آینده شما را تحسین و به نیکی یاد کنند. در این صورت است که خیر و برکت وارد زندگی تان می شود.

طاووس در میانه ی فنجان فال قهوه:

دیدن نماد طاووس در میانه ی فنجان قهوه بدین معناست که به زودی با تجربیات جدیدی مواجه خواهید شد و تغییری عظیم اما مثبت در زندگی تان به وجود خواهد آمد. منظور از تغییر مثبت، رخ دادن اتفاقاتی است که باعث رشد معنوی مادی در شما، و موفقیت می شوند. تنها کاری که باید برای رسیدن به این موفقیت و زندگی جدید انجام دهید، این است که عزم خود را جزم کرده و با همت و أراده ی بالا سخت تلاش کنید. این گونه است که می توانید خود را برای پیشرفت آماده کنید.

در نظر داشته باشید که وجود هیچ کس در زندگی تان پوچ و بی معنی نیست، و وجود هر یک از اطرافیان تان، تاثیری منحصر به فرد در مسیر زندگی شما خواهد داشت.

طاووس در پایین فنجان فال قهوه:

وجود طاووس در پایین فنجان ، بیان گر این نکته می باشد که مدتی است در زندگی پیشرفتی نداشته و ثابت و بی حرکت در جای خود مانده اید و به این زودی ها هم این وضعیت اتمام نخواهد یافت. شما همچنان مشغول در جا زدن هستید بدون اینکه به جلو حرکت کنید. اکنون زمانی است که باید در سبک زندگی تان تجدید نظر کرده و سعی کنید تغییری در نحوه ی برخورد خود با موانع پیدا کنید؛ به یاد داشته باشید که در این مسیر هیچگاه امید خود را از دست ندهید.

تفسیر طاووس در فال قهوه

معنی طاووس به صورت پراکنده در فنجان:

مشاهده ی چندین طاووس در فنجان فال قهوه به صورت پراکنده، نشان گر آن است که با وجود در اختیار داشتن تمامی موجبات شادی، از رضایت درونی و خوشحالی واقعی بسیار دور افتاده اید. یعنی با وجود داشتن ابزارها و امکانات رسیدن به موفقیت، انسان موفقی نیستید. از مهم ترین علل پدیدار شدن این مسئله، جذب انرژی های منفی می باشد.

این انرژی های منفی هستند که نمی گذارند شما از امکانات خویش برای طرقی به نحو درست استفاده کنید، و در نهایت آن ها را هدر دهید. این انرژی ها مانع لذت بردن شما از مسیر زندگی می شوند و می توانند شما را به کارهایی وادار کنند، که در آخر از انجام آن ها نادم و پشیمان شوید.

لازم است که بدانید تمامی این جزییات درباره ی مکان دیده شدن طاووس در فنجان، در فال قهوه تلفنی نیز طابع همین قوانین ذکر شده می باشند و تفاوتی ندارند.

نتیجه گیری:

افتخار به خود، چیزی است که می تواند با آوردن آرامش و عزت نفس، شادی واقعی را در زندگی تان رقم بزند. موفقیت خود به خود در مسیرتان قرار خواهد گرفت، چراکه در هر اقدامی که انجام دهید، دعای خیر دیگران پشت تان است و برکت راهی زندگی تان خواهد شد.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
همین حالا تماس بگیرید