اسب در فال قهوه

اسب در فال قهوه

برای گرفتن انواع فال تلفنی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

اسب در فال قهوه از تعهد و کار بیشتر در زندگی تان خبر می دهد. مشاهده ی اسب در فال قهوه می تواند به این معنی باشد که شما به مرحله ای پر بار و پر بازده از زندگی تان وارد می شوید. اگر به طور افراطی و زیاد از حد مشغول به کار هستید، دیدن اسب به این معناست که باید مقداری زمان برای معاشرت با افراد هم کنار بگذارید.

اگر احساس درجا زدن می کنید یا اینکه فکر می کنید مدتی است ترقی نداشته اید، اسب در فال قهوه تان می تواند اینگونه تفسیر شود که به زودی پیشرفتی غیر منتظره برایتان اتفاق می افتد. در حقیقت شکل اسب در فال قهوه ،نشانه ای است که آرزوهایتان محقق می شوند.

به گفته ی برخی طالع بینان، دیدن اسب سفید به معنای مرگ است. در حالی که شکل اسب در فرهنگ های مختلف تفاسیر متفاوت و متنوعی دارد.

نماد اسب به معنای وجود رقیب نیزمی باشد که هم برای زنان و هم برای مردان صدق می کند. افتادن اسب در فال قهوه ی خانم ها به معنای ازدواج است، و یا اینکه مردی وارد زندگی آن ها خواهد شد. اما برای مردان به معنای وجود رقیبی قدرتمند در میان رابطه می باشد.

معنی اسب در فال قهوه

مشاهده ی سر اسب در فال قهوه خبر از سفر کاری پر درآمدی می دهد. و دیدن یال اسب با توجه به بلندی آن نشانگر ثروت شما در آینده است.

اگر اسب در بالای فنجان نمایان شود بیانگر این است که پس از زحمات فراوان و تلاش های بی دریغ، به اهدافتان خواهید رسید.
حال اگر اسب در میانه ی فنجان ظاهر شود، این مفهوم را دارد که اکنون زمان رسیدن به خواسته شماست اما اگر به خواسته تان رسیدید و از آن درست استفاده نکردید، آنگاه همه چیز برعکس شده و مرگ زودرس در انتظار شما خواهد بود.

وجود اسب در پایین فنجان، حکایت از فاصله ی شما با آرزوهایتان دارد. با دیدن اسب در پایین فنجان، امید خود را از دست نداده ، همچنان تلاش کنید و به کوشش ادامه دهید تا به خواسته هایتان برسید.

دیدن اسب در فنجان فال قهوه به طور پراکنده نشانگر آشفتگی و بی نظمی ذهن شماست. اسب در نقاط مختلف فنجان به این معنی است که با وجود داشتن اهداف زیاد، به دلیل ذهن مشوش و آشفته ای که دارید نمی توانید به آرزوهایتان دست یابید.

در این شرایط بهترین مسیر موجود این است که آینده ی خود را متصور شوید و برای آن به طور دقیق برنامه ریزی نمایید.

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
همین حالا تماس بگیرید