آموزش فال

آموزش فال


جهت آموزش فال تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

اولین گام در مسیر آموزش فال، پی بردن به تفاوت سه مفهوم پیش احساس، پیش آگاهی، و پیش گویی می باشد. یادگیری هر مفهوم در طالع بینی می تواند بسیاری از ابهامات را بر طرف، و تکنیک ها و روش ها را برای تازه کاران در فالگیری، ساده کند.

پیش آگاهی: به معنای آگاهی از آینده، توسط دانش مستقیم است. به عنوان مثال دانایی از طریق راه هایی مانند خواب و رویا. بیشتر تجربیات مربوط به پیش آگاهی، در رویاها اتفاق می افتند، و عموما این خواب ها ۲۴ الی ۲۸ ساعت قبل از وقوع حادثه رخ می دهند.

برای گرفتن فال قهوه تلفنی کلیک کنید.

پیش احساس:‌ در واقع همان احساسی است که به ما می گوید اتفاقی قرار است بیفتد، اما دقیقا نمی دانیم چه اتفاقی. مفهوم پیش احساس، شامل اموری از قبیل الهامات می باشد و در حقیقت زمانی اتفاق می افتد که به اصطلاح می گوییم, ” این کار درست است ” و یا ” یک حسی می گوید راه درست این است “. پیش احساس می تواند به اندازه ی پیش آگاهی اهمیت داشته و حتی در مواردی قابل اعتماد تر نیز باشد.

پیش گویی: این مفهوم اشاره به دوره ی یونانیان باستان دارد. پیشگویی دانش آینده ای است که بدون تردید و قطعاً اتفاق خواهد افتاد.

مراحل آموزش فال:

۱- به طور عمیق مراقبه کنید

تحقیقات علمی نشان داده است که انسان تنها از بخش کوچکی از ظرفیت مغز خود استفاده می کند. اما آیا آن توانایی های نهفته و بالقوه واقعا بی فایده هستند؟ نه لزوما.
تقویت ناخودآگاه شما از طریق تمرین و مراقبه ی عمیق ممکن و امکان پذیر است. بگذارید ناخودآگاه تان، خوآگاه شما را در هم بشکند و آن را تحت الشعاع قرار دهد. این دقیقا همان جایی است که طالع بینی اتفاق می افتد.

آموزش فال و طالع بینی

جهت آموزش فال تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

۲- به تدریج وارد ناخودآگاه تان شوید

نکته ی مهم در آموزش فال این است که بدانیم هدف، عدم است؛ اجازه دهید ضمیر ناخودآگاه شما با ادراک و بصیرت ماورایی، قدرت را در اختیار بگیرد. با یادگیری این کار، ذهن خود را در برابر طیف وسیع تری از علائم و نشانه ها باز می کنید و آینده، بیشتر برایتان نمایان می گردد.

با عمیق تر شدن خلسه، کم کم باید بعد زمان برایتان بی معنا شود. خودآگاه تان را ساکت کرده و به ضمیر ناخودآگاه خود اجازه دهید ادراک بیشتری پیدا کند.

برای گرفتن فال تاروت تلفنی کلیک کنید.

۳- مراقبه را در زندگی روزمره انجام دهید

همان طور که مشغول به مراقبه هستید، از تلاش برای روی دادن اتفاقات به زور و اجبار دست بر دارید، و اجازه دهید رویدادها خود به خود و به صورت طبیعی رخ دهند. به تصاویری که در هنگام مراقبه های شما به وجود می آیند توجه کنید و سپس در طول روز به دنبال آن تصاویر باشید. به چهره ها و افرادی که در مراقبه های شما ظاهر می شوند دقت کنید و مراقب آنها باشید. آن ها امکان دارد همان پیش آگاهی ها باشند.

از تمام حواس خود استفاده کنید. ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما شما می توانید بدن خود را مانند یک ” چشم روانی ” یا چیزی که همواره در حال جمع آوری اطلاعات است، تصور کنید. دما ، بوهای خاص، حتی احساسات، همه می توانند نشانه هایی از آینده باشند. اگر با دیدن جغد احساس اضطراب کردید، آن را قابل توجه بدانید.

۴- به نمادها و علایم توجه کنید

علائم و نشانه ها در اطراف ما هستند، اما پیدا کردن آنها به خود ما بستگی دارد. اگر آنقدر خوش شانس باشید که استعداد برخی از مهارت های مشاهده و ادراکات ماوراء حسی را داشته باشید ، یادگیری طالع بینی هنوز هم زحمت زیادی می طلبد، اما اگر بصیرت خود را تمرین دهید طالع بین بهتری خواهید بود. اگر می خواهید درک خود را افزایش دهید و بینش و توانایی هایتان را گسترش دهید ، دیگر رویدادها، تصاویر و علامت ها را ” تصادفی ” را تلقی نکنید و به آن ها به چشم بخشی از یک برنامه نگاه کنید.

آموزش فال و فالگیری

به زمان هایی که لرزه ای به تن تان می افتد و یا لحظه هایی که مورمور می شوید، توجه کنید. وقتی اتفاقی می افتد که باعث می شود فکر کنید چیزی درست به نظر نمی رسد، کاری را که دارید انجام می دهید متوقف کنید و متمرکز شوید. متوجه چه چیزی می شوید؟ به نظر می رسد چه چیزی باعث وحشت شما شده است؟ چه چیزی قابل توجه به نظر می رسد؟

جهت آموزش فال تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

به دژاوو توجه کنید. تا به حال این احساس را داشته اید که قبلاً اتفاقی مشابه با اتفاق کنونی رخ داده است و همه چیز عجیب و یاد آور است؟ در این لحظه به چه نکته ای پی می برید؟ کجا هستید؟ چه خاطرات حسي برانگيخته مي شوند؟

به اتفاقات تصادفی دقت کنید. شاید صبح از خواب بیدار شوید و یک پروانه را در ایوان خانه تان ببینید. سپس در همان روز فردی را مشاهده می کنید که بر روی لباسش تصویر یک پروانه نمایان است.

۵- نشانه ها را تجزیه و تحلیل کنید

مثل تفسیر خواب یا تحلیل شعر به نشانه ها فکر کنید. این تصاویر باید برداشت های شما را ارائه دهند، بنابراین ساده شروع کنید. مثبت به نظر می رسند یا منفی؟ قدرتمند یا ضعیف؟ روز یا شب؟
درباره نمادهای خاصی که در زندگی و مراقبه هایتان تکرار می شوند تحقیق کنید. به عنوان مثال خرچنگ در تمامی انواع پیشگویی ها قابل توجه است ، در کارت های فال تاروت ظاهر می شود و یکی از علامت های ستاره شناسی می باشد. این بدین معنی است که خرچنگ، تصویر حائز اهمیتی است.

۶- درباره اسطوره شناسی یونانی مطالعه کنید

اگر علاقمند به رشد دانش خود درباره آینده و طالع بینی هستید، بهتر است خودتان کمی تحقیق کنید و در مورد ناخودآگاه جمعی، افسانه ها و نمادهای مهم فرهنگ خود بیاموزید.

نوشته های کارل یونگ در ارتباط با نحوه درک ذهن و ارتباطی که با ضمیر ناخودآگاه یا ذهن “غیرمتفکر” داریم بسیار تأثیرگذار است.
کتاب قهرمان هزار چهره جوزف کمبل منبع بسیار خوبی برای یافتن الگوهایی است که در فرهنگ ها و اسطوره ها تکرار می شوند و به این امر اشاره دارند که برخی از نمادها، علائم و نشانه ها ممکن است به نوعی در ما انسان ها ریشه داشته باشند.

جهت آموزش فال تضمینی با شماره ۰۹۰۳۳۴۰۴۹۱۲ تماس بگیرید.

فهرست
همین حالا تماس بگیرید